VLNKA od roku 2016 provozuje areál bazénu, saun, kavárny ve Všestarech u Hradce Králové. Pečuje o využití kurzy a vzdělávací, sportovní a kulturní akce, školení, včetně lektorské činnosti, organizuje letní tábory, sportovní víkendy, volnočasové aktivity pro děti a mládež, zajišťuje doprovod dětí na vzdělá volnočasové aktivity, poskytuje tělovýchovné a sportovní služby v oblasti plavání. Naše aktivity jsou určeny všem zájemcům ve věkovém rozmezí od 6 měsíců do seniorského věku bez ohledu na pohlaví, rasu, etnický původ, náboženské vyznání, světový názor, zdravotní postižení, věk.  Naší ideou je pomáhat smysluplně trávit volný čas a vzdělávat se.

 

Plavecké kurzy provozujeme v areálu bazénu Všestary, tady plaveme kojence od 6  měsíců, MŠ, ZŠ , odpolední kurzy výuky plavání, animace plavání s monoploutví-mořské panny a cvičení aquarobiku, rehabilitační cvičení a  Floatfit-cvičení na vodě na balančních deskách. Areál je otevřen i pro veřejnost. K dispozici jsou dvě kabiny finské sauny, ochlazovací bazén, odpočívárna. K bazénu náleží kavárna s  hernami pro děti. 

 

Dále učíme plavat v plaveckém bazénu HK, v bazénu v ZŠ Štefánikova. Plavání je pro děti MŠ a žáky povinné výuky na ZŠ. 

 

Hlavní aktivitou Vlnky je zajištění výuky plavání kojenců a batolat. Lekce jsou pro děti od 6 měsíců a plaváčci jsou rozděleni do skupin dle psychomotorického vývoje a plav.dovedností. Plaveme buď v bazénu ve Všestarech nebo v bazénu  Hotelu U Královny Elišky, kde je bazén se slanou úpravou vody.